Tip Onay Hizmetleri ve Sertifika İşlemleri

Tip Onay
Fiyat bilgileri için lütfen irtibat kurunuz...

0 reviews  
Tags: Tip Onay, Sertifika İşlemleri

Tip Onay Hizmetleri                      
Ürettiğiniz ölçüm aletlerinizin gerekli tüm onay belgelerini Kalibra sizin adınıza hem yurt içinde hem de yurt dışında almaktadır. Hollanda metroloji enstitüsünün (NMİ) Türkiye temsilcisi olarak hizmet veren firmamız AT Tip Onay belgesi hususunda da NMI ile ortak çalışma yürütmektedir.
Tip onayı; imalaü yapılan bir ürün grubunun, o ürünü temsil eden bir yada daha fazla örneğinin seçilerek kurul ve / veya standart taleplerine uygunluğunun sağlanması ve gerekli testlerin yapılarak, ürünün koşulları sağlanacak şekilde üretilebileceğinin tespit edilerek belgelendirmesidir.
Kalibra International Türkiye olarak, ürünün piyasaya ilk arzının şirketimiz tarafından yapılabilmesi için üreticiye yetki verme modülü ile de (Modül D) görevlendirilmiş ve görüşmelerinizde aracılık yaparak tip onayı almanız için sizlere hizmet vermektedir.
Tip Onay Hizmetlerimiz; MID Tip Onayı (2004/22 EEC) CE METROLOJİ -NL METROLOJİ


*Otomatik Tartı AletleriOtomatik Olmayan Tartı Aletleri* Gaz Geri Dönüşüm Sistemi *CNG Tesisatları*Tartı Aletleri *Çok Boyuthı Ölçüm Aletleri *MOT Ölçüm Aletleri *Polis Ölçüm Aletleri *Hız Ölçerler *Alkolmetreler* Taksimetre *Referanslar *Akustik & Titreşim *Viskote *Elektrik ve Magnetizm *Zaman ve Frekans *Iyonize Radyasyon Radyoakthite* Aktif Enerji Sayaçları* Su Sayaçları (Sıcak ve Soğuk) *Kalorimetre*Doğalgaz
Sayaçları *Enerji *Sı\ıSayaçlar *Hacim *Uzunluk *Çelikmetre *Akım Gerilim Trafoları *ISO 9001

Barkodlu Elektronik Terazi
Detaylı Satış Raporlu
Market Terazisi
Alım Satıma Uygundur
Banyo Baskülü
Banyo Baskülü
Casual Saddle Shoes
Elektronik Tartım Terazi